Civitan Norges Ledelse

Terje Voll

Terje Voll

Interimgruppen

Norges President Elect

Norges President Elect

Eva P. Wilhelmsen
mobil 926 52 361
eva.pavels@gmail.com
Per-Olav Johannessen

Per-Olav Johannessen

Kasserer
Mobil 916 75 950
perolavj48@gmail.com
Liv Tjomsland

Liv Tjomsland

Sekretær
mob 480 48 701
liv@tjomsland.no
Per Siegel

Per Siegel

Forrige Norgespresident
Gjefsenbråten 21 2770 Jaren Tlf: 61 33 43 24 Mob: 934 16 894
per@civitan.no

Soneledere

Stein Eriksen

Stein Eriksen

Soneleder 10-30/40
Mobil 922 16 405
stein@pute.no
Bente Ruud

Bente Ruud

Soneleder 20
Mobil 917 71 672
bente.ruud@civitan.no
Helge Due Grøndahl

Helge Due Grøndahl

Soneleder 50
Mobil 951 20 306
helge.due.grondahl@gmail.com
Kari Kasland

Kari Kasland

Soneleder 60
Mob 911 12 060
kari.kasland@sf-nett.no
Aage Krolykke

Aage Krolykke

Soneleder sone 55, Danmark
+45 244 10 306
aage@krolykke.dk

Fagledere

Jon Øystein Strand

Jon Øystein Strand

Fagleder IT
Mobil 994 21 770
jonstran@live.no
Malin Ringsrød

Malin Ringsrød

Fagleder CiviNord

malin.ringsrod@civitan.no
Willy Kristiansen

Willy Kristiansen

Fagleder Seminarer/Landsmøter
Tlf: 69 33 63 94 Mob: 909 85 342
friiwilly@gmail.com

Prosjektansvarlige

Estelle Temple Josten

Estelle Temple Josten

Prosjektleder Aktivitet mot Rus
Mobil 909 95 398
estemple@online.no
Randi Løwer

Randi Løwer

Prosjektleder innsamlingsaksjonen
mobil 914 61 842
randilower@gmail.com
Robert Horst

Robert Horst

Prosjektleder Idrett for mennesker med utviklingshemming
mobil 454 75 010
robert.horst@sf-nett.no
Eva H.Johnsen

Eva H.Johnsen

Civitan Norges Forskningsfond for Alzheimers sykdom
Mob: 906 00 669
h-johnse@online.no